Скотч з логотипом

Артикул:6970

Виробник:Riannon

Країна виробник:Україна

Малюнки і написи:

0.00 ГРН Замовити

Доставка по всій Україні

Безготівковій розрахунок

Робота безпосередньо з виробником

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.
Все про товар

Компанія Riannon виробляє скотч з логотипом верхнього і нижнього нанесення. Розмір скотча 48мм * 66м * 45мк. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами замовника. Наше виробництво відрізняється великою швидкістю виконання замовлень і низькою вартістю товару. Так само ми беремо повну відповідальність за якість виконання і терміни виготовлення ваших замовлень.

Ми пропонуємо замовити у нас:

- Бренд-скотч;

- Етикетки;

- Сухі етикетки

- Самоклейки;

- Термочеки;

- Стікери;

- Рингова стрічка;

- Бирки або ярлики.


Бренд-скотч - це барвиста стрічка, але з клейовою основою. Як правило, цей продукт містить фірмовий логотип виробника продукції і інформацію про спеціальні умови проведеної акції. Його відмінність від рингової стрічки полягає в більшій функціональності: за допомогою бренд-скотчу можна скріпити кілька виробів, що беруть участь в акції і донести до потенційних покупців слоган виробника, наприклад: «Два за ціною одного!».


Рингова стрічка - барвиста стрічка з нанесеним зображенням. Виготовляється з білого або перлового поліпропілену. Як правило, не має клейового шару і поставляється в рулонах. Призначена вона для огородження територій під час виставок і для прикраси приміщень. Ви можете замовити у нас стрічку з на несенням на неї вашого фірмового логотипу або будь-який інший інформації.

інформація
Виробник Riannon
Країна виробник Україна
Малюнки і написи
Написати відгук