ПВХ набори для монет

Артикул:6973

Виробник:Riannon

Країна виробник:Україна

Матеріал:ПВХ

Малюнки і написи:Ваше лого

0.00 ГРН Замовити

Доставка по всій Україні

Безготівковій розрахунок

Робота безпосередньо з виробником

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.
Все про товар

ПВХ упаковка з друком вашого логотипу


Підійде для : Текстилю; Канцелярських виробів; Білизни; Манікюрних виробів; Монет; Косметичних виробів; Взуття; Штор; Сувенірів

Якісна упаковка від компанії Riannon наддасть Вашому виробу відмінний товарний вигляд. Так само це гарний спосіб, щоб продемонструвати товар споживачам та зарекомендувати себе як солідна фірма. На таку упаковку ми нанесемо Ваш логотип й реквізити компанії та це буде відмінним маркетинговим ходом для Вас.Крім цього ПВХ упаковка захистить вироби від вологи забруднень, пилу й мікроорганізмів. Ви маєте змогу заказати упаковку за своїми ескізами або обрати модель з наданого асортименту.


Гнучка ПВХ упаковка для пензликів та манікюрних інструментів з друком логотипу. Одна з найважливіших речей для успіху вашої компанії. Гарно упаковані інструменти- не тільки знак професійності компанії, але й гарант стерильності виробів. Яскравість кольорів та різні форми пакування, обов’язково привернуть увагу нових клієнтів! Також ми створити гнучку ПВХ упаковка за вашими оригінальними ескізами.

 

                                                                

ПВХ упаковка з гачком й кнопкою


Упаковка з гачком й кнопкою універсальна й зручна в експлуатації. Вона буде привабливо виглядати на товарній полиці й вигідно демонструвати продукт Вашому покупцю.

Ми із задоволенням надрукуємо Ваш логотип – це дасть додаткові переваги Вашій компанії над конкурентами. Упаковка також відрізняється високою міцністю й еластичністю. Можливе виготовлення такої упаковки за індивідуальними розмірами! А так само наша компанія виготовляє гнучку ПВХ упаковку для свердел, мітчиків і інших інструментів. Крім того ми виробляємо стрічку ПВХ для зразків, яка ідеально підійде для демонстрації зразків ДВП і ДСП, штукатурки, ПВХ і так далі.

інформація
Виробник Riannon
Країна виробник Україна
Матеріал ПВХ
Малюнки і написи Ваше лого
Написати відгук