Лазерна голографічна етикетка-наклейка

Артикул:20186

Виробник:Riannon

Країна виробник:Україна

Матеріал:Папір, ПВХ і т.д.

Колір:Срібло, золото і індивідуальне замовлення

Тип:Наклейка

0.00 ГРН Замовити

Доставка по всій Україні

Безготівковій розрахунок

Робота безпосередньо з виробником

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5000.
Все про товар

Компанія Riannon виробляє етикетки різних видів і розмірів. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами замовника. Лазерна голографічна етикетка є водонепроніцаемойб а так само це один з топових видів наклейок. Наше виробництво відрізняється великою швидкістю виконання замовлень і низькою вартістю товару. Так само ми беремо повну відповідальність за якість виконання і терміни виготовлення ваших замовлень.

Ми пропонуємо замовити у нас:

- Бренд-скотч;

- Етикетки;

- Сухі етикетки

- Самоклейки;

- Термочеки;

- Стікери;

- Рингова стрічка;

- Бирки або ярлики.


Етикетка - найважливіша частина товару. Красива, оригінальна етикетка дозволяє товару виділятися в ряду конкурентів і привертати увагу покупців, більш того, якість етикетки формує у споживачів думку і про саму компанію - виробника продукції.

Самоклеюча етикетка (самоклейка) - це етикетка, виконана з матеріалу на який вже завдано клей. Так як при виробництві етикетки ми використовуємо ротаційну висікання, таку етикетку залишається лише відокремити від підкладки і нанести на готовий продукт. Подібні етикетки виготовляються з величезної кількості різних матеріалів, але найбільш часто використовуваними є папір, плівка і металізована папір. Самоклеючу етикетку можна зустріти в багатьох галузях: харчовій, косметичній, фармацевтичній.

Суха етикетка - виконується зі спеціальної етикеткової папери, що не містить клейового шару. Друк здійснюється водними фарбами. Можливо покриття етикетки спеціальним захисним лаком. Етикетка поставляється в ролях. Подібна етикетка широко застосовується в різних галузях харчової промисловості, в разі, коли виробник виробляє фасовку продукту в паперову упаковку з готовим зображенням (яскравим прикладом є барвиста упаковка різних плиток шоколаду, що іменується також «обгортка»), або в разі, коли клей на етикетку наноситься безпосередньо в момент прикріплення етикетки до готового продукту (наприклад, всілякі етикетки для консерв).

інформація
Виробник Riannon
Країна виробник Україна
Матеріал Папір, ПВХ і т.д.
Колір Срібло, золото і індивідуальне замовлення
Тип Наклейка
Написати відгук