Самоклуюча етикетка

Артикул:30293

Виробник:Riannon

Країна виробник:Україна

Форма:Круглий, квадратний або індивідуальний

Тип:Самоклейка з печаткою

0.00 ГРН Замовити

Доставка по всій Україні

Безготівковій розрахунок

Робота безпосередньо з виробником

Все про товар

Компанія Riannon виробляє етикетки різних видів і розмірів. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами замовника. Лазерна голографічна етикетка є водонепроніцаемойб а так само це один з топових видів наклейок. Наше виробництво відрізняється великою швидкістю виконання замовлень і низькою вартістю товару. Так само ми беремо повну відповідальність за якість виконання і терміни виготовлення ваших замовлень.

Ми пропонуємо замовити у нас:

- Бренд-скотч;

- Етикетки;

- Сухі етикетки

- Самоклейки;

- Термочеки;

- Стікери;

- Рингова стрічка;

- Бирки або ярлики.


Етикетка - найважливіша частина товару. Красива, оригінальна етикетка дозволяє товару виділятися в ряду конкурентів і привертати увагу покупців, більш того, якість етикетки формує у споживачів думку і про саму компанію - виробника продукції.

Самоклеюча етикетка (самоклейка) - це етикетка, виконана з матеріалу на який вже завдано клей. Так як при виробництві етикетки ми використовуємо ротаційну висікання, таку етикетку залишається лише відокремити від підкладки і нанести на готовий продукт. Подібні етикетки виготовляються з величезної кількості різних матеріалів, але найбільш часто використовуваними є папір, плівка і металізована папір. Самоклеючу етикетку можна зустріти в багатьох галузях: харчовій, косметичній, фармацевтичній.


Термочеки - вдалий симбіоз барвистою етикетки і інформативного чека. Використовуються в тих випадках, коли необхідно на наклейках друкувати змінну інформацію (вага, вартість, штрих-код). Найбільш поширеними друкуючими пристроями в цьому випадку є матричні принтери з нагріваються головками, суміщені з вимірювальними приладами (вагами).


Стікери - один з видів етикетки, який застосовують, коли потрібна недорога і ефективна реклама або необхідно повідомити покупцям про будь-якої акції або привітати з наступаючими святковими днями. Рекламний стікер може бути використанні при необхідності зміни інформації на упаковці, без зміни дизайну або для внесення нової інформації не увійшла на етикетку або упаковку. В такому випадку виготовляється додаткова наклейка, яка змінює застарілу інформацію на нову.

інформація
Виробник Riannon
Країна виробник Україна
Форма Круглий, квадратний або індивідуальний
Тип Самоклейка з печаткою
Написати відгук